https://t.me/joinchat/BfB9vkEmYQc17mtal4MUyQ

Heydari, [14.11.17 06:13]
حضور محترم همسایگان گرانقدر برج مهر
امروز ( دوشنبه 21آبان) ساعت 15 در تعاونی جلسه ای با حضور نمایندگان برج مهر وتعدادی از اعضاء برگزار شد . ضمن تشکر و قدردانی از بزرگوارانی که وقت گذاشتند و مسئولانه و دلسوزانه ، در این جلسه شرکت کردند ، گزارش مختصری از جلسه و نتیجه آن ، ارائه می دهم .
در اول جلسه ، سوالات و ابهاماتی ، از طرف اعضا ء مطرح شد و در ابتدا جناب آقای سعدآبادی و سپس جناب آقای نریمان ، به آنها پاسخ دادند. در ادامه جناب نریمان ، فرمودند : در جلسات ، بیشتر از گذشته ها صحبت می شود و کمتر در مورد آینده بحث میشود ، باید ضمن پیگیری تخلفات گذشته ، نگاه به سوی آینده داشته باشیم و اینکه در این ویرانه ، برایمان چه باقی مانده ، و راههای رسیدنمان به آن چیست ؟ در ادامه بحث و سوالات در رابطه با فواید و مضرات تحویل پروژه به اعضا ادامه پیدا کرد و آقایان سعدآبادی و موسی زاده و ادیبی و برخی دیگر از حاضرین ، در این رابطه به تبادل نظر پرداختند .
سپس در مورد انتخابات پیش رو ، که ا عضا باید نمایندگانی که تخصص و تعهد و شجاعت و مسئولیت پذیری داشته باشند را انتخاب نمایند و نیز اینکه آقای حیدر آقائی ، از طریق یکی از پروژه های مخابرات ، که به اتمام رسیده ، قصد نمایندگی دارد و آقای نریمان ، راهکارهای قانونی مقابله با این موضوع را ، که تاکنون پیگیری نمودند را بیان کردند .
در ادامه جناب آقای طهماسبی فرمودند : در جلسات نمایندگان برج مهر ، اکثر راههای برون رفت از وضعیت فاجعه بار فعلی ، بررسی شده و نمایندگان برج مهر ، به این نتیجه رسیدند ، که اگر تنها یک راه نجات برای پروژه وجود داشته باشد ، آن ، منفک کردن پروژه از تعاونی است . ایشان تأکید نمودند : تفکیک پروژه با تسخیر آن ، دو مقوله متفاوت است و همه ما به دنبال بهترین و کم هزینه ترین راه برای تحویل پروژه می گردیم .
جناب نریمان توضیح مهمی دادند : ( که درست است پروژه مهر در رهن بانک کشاورزی است ، ولی باید بدانیم ، بدهی به بانک ، مربوط به کل تعاونی است ، نه فقط برای پروژه مهر ) که این موضوع نیز ، مورد چالش قرار گرفت .
به هر حال نتیجه جلسه دو ساعت و نیمی امروز ، بدین شرح است :
تمامی اعضای پروژه مهر ، ظرف یک هفته ، نظرات کارشناسانه و فکر شده خود را ، در رابطه با جدا شدن پروژه مهر از تعاونی و تحویل آن به اعضا ، به صورت مکتوب و با ذکر نام ، برای دوشنبه هفته بعد ، در جلسه ارائه دهند . لازم است افراد حقوقی گروه ، از منظر حقوقی و افراد مالی ، از منظر مالی و افراد فنی ، از لحاظ فنی و ... با مشورت نخبگان گروه ، فواید و مشکلات آن را بررسی و اعلام نظر نمایند . این نظرات مکتوب ، در جلسه مطرح شده و کارشناسی و جمع بندی می شود . بعد از کارشناسی دقیق و بررسی فواید و مضرات آن ، نظر نهائی گروه ، که شامل طرح کامل کارشناسی شده جدا شدن پروژه از تعاونی است ، در مجمع فوق العاده اعضا ، برای تصویب ، ارائه می شود .
لازم است ، سرگروه های اعضا ، نسبت به توجیه و اطلاع رسانی و تشویق اعضای گروه خود ، به مشارکت در این طرح ، اقدام نمایند .
ضمن تشکر مجدد از بزرگوارانی که در جلسه ، حضور داشتند ، اگر نکته مهم دیگری بود و از قلم افتاده ، و یا اشکالی در نقل وجود داشت ، آن را اصلاح بفرمایند . سپاسگزارم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مهمترین خبرها