حضور محترم همسایگان گرانقدر
امروز ( دوشنبه 6 آذر ) جلسه ای با حضور حدود 80 نفر از اعضای برج مهر ، در دفتر تعاونی ، برگزار گردید ، ضمن تشکر خالصانه ، از این حضور دلسوزانه ، و امید برای ادامه این حرکت و همکاری ، گزارش مختصری ، از اتفاقات و تصمیمات این جلسه را به عرض می رسانم :
در ابتدای این جلسه ، که دستور کارش ، نامه به هیأت تصفیه برای استقرار دفتر نمایندگان در برج مهر و نیز انتخابات آتی بود ، جناب آقایان نریمان و سعدآبادی در مورد نامه های پیشنهادی ، توضیح داده و از آن دفاع نمودند . در ادامه موافقان و مخالفان نامه های فوق ، به ارائه دیدگاه های خود ، پرداختند . پس از بحثهای رد و بدل شده ، تصمیم بر این شد ، که نامه ها تلفیق شده ، در ابتدا ، اولویت ها مطرح شده و به تأئید و امضای نمایندگان برسد ، و سپس به صورت گام به گام ، مطالب بعدی ، پیگیری گردد . حذفیات نامه ها نیز ، به عنوان مرامنامه ای برای نمایندگان فعلی و آتی ، مورد استفاده قرار گیرد .


موضوع بعدی ، ثبت نام از کسانی بود ، که آمادگی دارند ، به عنوان نماینده پروژه مهر ، خدمت کنند و تأکید بر اینکه افرادی باشند : توانمند ، شجاع ، صالح ودارای توانائی وقت گذاشتن برای پیشبرد امور پروژه . همین جا از تمام بزرگواران ( آقایان و بانوان ) که ، فارغ از هرچیز ،این توانائی و لیاقت را در خود می بینند ، درخواست می شود که اعلام آمادگی نموده و خود را کاندید نمایند .
در این جلسه غیر از آقایان نریمان و سعدآبادی ، اعضای دیگری از جمله ، آقایان عزیزمحمدی ، ادیبی ، کشاورزی ، طهماسبی ، موسی زاده ، گل بابائی ، فراهانی ، امیری اسماعیل زاده ، بخشمندی و... سرکار خانمها ، توکلی و نوریان و.. به بیان دیدگاه های خود پرداختند و مطالبی از قبیل حضور حداکثری و رعایت اصول جلسات ، دفاع از عملکرد دو ساله نمایندگان و تأکید بر سختی کارها در تعاونی ، وحدت حداکثری اعضا و کار روی نظراتی که اعضا روی آن ، اشتراک و اجماع دارند و پرهیز از هرگونه توهین ، تفرقه و تشتت آرا ، نگاه داشتن احترام همه اعضا ،تأکید بر مسئله بسیار مهم انتخابات آینده و لزوم مشارکت اعضا در آن ، رایزنی با دیگر نمایندگان پروژه ها و حتی سازنده ،تفکیک حسابهای پروژه ها ، تأکید بر دوستی بین نمایندگان در ضمن برخی اختلاف نظرات در جزئیات و... مطرح گردید.


قرار شد ، جناب نریمان نامه ای به نمایندگان برج مهر بزند ، که نمایندگان ، خود رأساً به حسابرس نامه زده و کار تفکیک حساب شروع شود ( که تسریع در این امر بسیار مهم و حیاتی است ) و نیز ، گزارش کارشناس حسابرسی را برای اطلاع اعضا ، در گروه تلگرام قرار میدهند . اگر نکته مهم و قابل ذکری ، از قلم افتاده ، ضمن پوزش از حضار، تقاضا دارم ، آن را مکتوب فرمایند .

گزارش آقای حیدری از جلسه روز دوشنبه 13 آذر ماه ۱۳۹۶

حضور همسایگان گرانقدر برج مهر
با سلام و ارادت ، گزارش مختصر جلسه امروز ( دوشنبه 13 آذر ) در دفتر تعاونی را به اطلاعتان میرسانم :
با توجه به تصمیمات جلسات قبل و درخواست نمایندگان و اعضا مبنی بر، استقرار در برج مهر ، که مقدمه آن ، تفکیک حساب های برج مهر بود ، و اين كار با همت و همكاری اعضا صورت خواهد گرفت ، دستور جلسه امروز، با این موضوع آغاز شد : عطف به درخواست هیأت تصفیه ، از نمایندگان ، مبنی بر تفکیک حساب های برج مهر ، از کل حساب ها ، تصمیم بر این شد ، که منتخب نمایندگان اعضا ، با شرکت حسابرس ، جلسه ای داشته باشند و در یک زمان مشخص و با یک مبلغ مشخص و با کمک افراد معتمد و کارشناس ( در زمینه مالی ، فنی و حقوقی ) از اعضا ، کار تفکیک را شروع نمایند . بدین منظور ، جناب آقای اسماعیل زاده به عنوان مسئول هماهنگی بین منتخب نمایندگان و حسابرس ، در زمینه تفکیک حساب برج مهر ، انتخاب شدند و ایشان بزرگواری فرمودند و متعهد شدند ، در اسرع وقت ( ظرف چند روز آینده ) ، هماهنگی ها و قرار جلسات را تنظیم نمایند . اعضای جلسه بر از دست ندادن زمان و اغتنام فرصت ، و کمک کلیه اعضای فعال ، تأکید داشتند .
یکی از نکات جالب این جلسه ، این بود که جناب آقای نریمان ، نمونه موفقی از به دست گرفتن پروژه ، توسط خود اعضا را ( پروژه سرو ) ، اینگونه توضیح دادند ، که اسناد مالی ، سند و مدارک را همراه با وکالت از تعاونی ، گرفتند ، و البته با همکاری و همیاری و برنامه ریزی دقیق ( هیأت امنا ، شورای ساخت ،....) هزینه کرده و پایانکار پروژه را گرفتند و در آینده ای نزدیک با معرفی دفترخانه ، سندها را نیز انتقال میدهند . ایشان تأکید نمودند ، اگر کار دست تعاونی بود ، تا سالها ، این امر ، شدنی نبود .
یکی دیگر از مسائل مطرح شده ، در جلسه امروز ، بحث انتخابات پیش رو و لزوم همکاری و فعالیت کلیه اعضا ، بالاخص ، کسانی که ادعا دارند و ساز مخالف میزنند ، بود . جناب نریمان ، به اعضای برج مهر ، تأکید داشتند ، اگر نشسته و منتظراقدامات تعاونی هستید ، کارها پیش نخواهد رفت ، باید به صحنه بیائید و مسئولیت قبول نمائید .
در این جلسه یک و نیم ساعته ، جناب آقایان اسماعیل زاده ، گل بابائی ، ادیبی ، طهماسبی ، عزیزمحمدی و سرکار خانمها توکلی و نوریان ، به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند .
امروز ، دلسوزی ، مسئولیت پذیری و احساس وظیفه برخی افراد ، من را شرمنده و خجالت زده کرد ، به خصوص ، حضور سرکار خانمی ( که متأسفانه نام خانوادگیشان را نمی دانم ، و احتمالاً با اسم پروفایل آسیه ) که از راه دور و با وجود بیماری و انجام ام آر آی قلب ، اواخر ساعات ، در جلسه ، حضور پیدا کردند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مهمترین خبرها